صفحه نخست > خبر و گزارش > راه اندازی سایت رسمی هزارستان دیجیتال

راه اندازی سایت رسمی هزارستان دیجیتال

Kabul Press Ads

نامه خبری

کابل پرس خبری
دوشنبه 19 جون 2023

تمام ترجمه هاى اين مقاله : [English] [فارسى]

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی
Loading...

هزارستان دیجیتال: ما با خوشحالی اعلام می کنیم که سایت رسمی هزارستان دیجیتال https://www.digitalhazaristan.com/ که به هزارستان الکترونیکی نیز موسوم است را راه اندازی کرده ایم. اکنون مردم می توانند به معلومات در مورد پلان بلند مدت و استراتژیک هزاره برای مهندسی و شکل دادن به ملت دیجیتال و جامعه دیجیتالی هزاره دسترسی داشته باشند.

همانگونه که در سایت آمده چشم انداز ما یک جامعه انسان محور دیجیتال و ملت مستقل دیجیتال است. ماموریت ما نیز ایجاد هویت خودمختار و مهندسی و ساخت اکوسیستم هزارستان دیجیتال با تعاملات معنادار و کاربردی بر پایه اصول و ارزش های اساسی حقوق بشر مانند کرامت، انصاف، برابری، احترام و استقلال و هدف های منشور هزارستان می باشد.
روی سایت رسمی ما https://www.digitalhazaristan.com/ معلومات در مورد هویت دیجیتالی هزاره به شمول شماره ملی هزاره، سرزمین هزاره که به هزارستان مشهور است و مردم و ملت هزاره موجود می باشد.
سایت رسمی هزارستان دیجیتال، صفحاتی برای اکوسیستم، مدیریت، اوراق سپید، نقشه راه، شریک ها، حمایت و منشور اخلاقی دارد.
بر اساس نقشه راه 2023، کارشناسان داوطلب از شاخه های مختلف علم، در مورد جنبه های مختلف هزارستان دیجیتال و اکوسیستم و نیازهای آن، تحقیق و پژوهش می کنند. نتیجه پژوهش ها، سند اصلی مهندسی هزارستان دیجیتال، چارچوب ها و اسناد لازم به شمول اوراق سپید تکنیکی خواهد بود.
توجه اصلی در این مرحله، سازه های اصلی هزارستان دیجیتال و حل پیچیدگی ها در مورد تئوری ها، دامنه ها، قوانین، استانداردها، تکنولوژی ها و اسناد قابل تایید به عنوان بخشی از چارچوب اعتماد می باشد، جایی که صاحب هویت، صادرکننده اعتبار و خدمات دهنده باید با هم تعامل داشته باشند.
همانگونه که در سایت آمده است، کارشناسان داوطلب از شاخه های مختلف علم، می توانند به جمع ما پیوسته و در ساخت هزارستان دیجیتال مشارکت داشته باشند.
ما همچنین به یاری نهادهایی که برای خوبی و خیر همگانی کار می کنند و به کمک نهادهای محلی و بین المللی حقوق بشری، و سازمان های تکنولوژیکی نیاز داریم تا پروسه مهندسی و ساخت هزارستان دیجیتال سرعت پیدا کند.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

کابل پرس خبری

آنلاین :

Kabul Press

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس