صفحه نخست > کابل پرس افشا می کند > افشای فساد گسترده ی طالبان نکتایی پوش در وزارت تجارت به رهبری انورالحق احدی!

افشای فساد گسترده ی طالبان نکتایی پوش در وزارت تجارت به رهبری انورالحق احدی!

امضا محفوظ است
سه شنبه 2 دسامبر 2014

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

نشر نخست در کابل پرس?: سه شنبه 15 ژانويه 2013
کابل پرس: آنچه را که در ادامه می آيد متن نامه ی برخی از مقامات تجاری افغانستان به حامد کرزی می باشد که پرده از فساد گسترده ی مافیای طالبان نکتایی پوش در وزارت تجارت افغانستان به رهبری انورالحق احدی بر می دارد. از انورالحق احدی تاکنون اسناد زیادی درباره ی اختلاس و چپاول میلیون ها دالر در کابل پرس و رسانه های دیگر به نشر رسیده است. با وجود همه ی این اختلاس های گسترده که او در وزارتخانه های مالیه و تجارت انجام داده، اما همچنان به عنوان یکی از مهره های اصلی مافیا در افغانستان بر قدرت تکیه زده است.

طالبان نکتایی پوشی همچون انورالحق احدی، عمر زاخیلوال، هدایت امین ارسلا و اشرف غنی احمدزی که شاهرگ های اقتصادی افغانستان را در اختیار دارند، بنیانگذاران سیستم فاسد حامد کرزی می باشند و با تلاش های بی دریغ خود در عرصه ی اقتصاد، این کشور را به رده ی فاسدترین کشور جهان رسانده اند.

"امضا محفوظ است" برای کسانی ایجاد شده که نمی خواهند هویت و نام آنان در کابل پرس? افشا شود. "امضا محفوظ است" مربوط به یک نویسنده نمی باشد و ممکن است نویسندگان زیادی از این امضا استفاده کنند. تشخیص اینکه چه کسانی می توانند از "امضا محفوظ است" استفاده کنند، پس از درخواست نویسنده، بر عهده کابل پرس است.

آنلاین :
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • نوش جان شان. هر کس که خورد و برد. هر کس که نخورد، مرد.
  افغانستان حد اقل چند قرن به کار دارد که یک کشور متوسط بشود. فعلا افغانستان در قرن 16 میلادی هم قرار ندارد.

 • انشاالله یک روز خداوند متعال انتقام این ملت را از شما وطن فروش ها و بی ناموس ها خواهد گرفت . اگر در این دنیا عدالت و داد رسی نیست دنیایی دیگر پیش رو داریم بترسید ای جلادان و حریصان که خداوند زره زره را انتقام خواهد گرفت
  این اقای احدی محترم در وزارت مالیه هم سوانع بسیار پر افتخار از خیانت رشوه و قوم گرایی برای خودش ساخته بود لعنت بر تو بی وجدان

 • o be khabaran haqe karzai mahfooz ast
  ok

 • طایفه پشتون سر پا بربریت را میخواهد بالای مردم ما بقبولاند , این قوم وحشی در مدت 250 سال قدرتش در کشور عزیز ما جز رنج بدبختی چیزی دیگری به مردم ما به ارمغان نیاورده اند , این تبار پشتون روشنفکر ندارد دوکتورا داشته باشد همان مفکوره قبیلوی را در سر میپروراند خوشبختانه قدرت این قوم منفور در حال نزول است .
  روزی فرا خواهد رسید این قوم وحشی از قدرتشان بیرون رانده خواهد شد و خردگرایی جای قبیله گرایی و وحشیگری شان را میگیرد.

 • دوستان سلام
  هر آنکه با فساد مالی آلوده باشد به هر پیمانه یی که فساد نماید مگر از آمریکائی ها پشتیبانی نماید از طرف همان خارجی های مورد حمایت قرار میگیرد .
  آقای احدی هم سال ها قبل در غرب بوده در همآنجا جذب شده و در همآنجا تعهد نموده که هر کاری را که غربی ها بگویند میکنم .
  بنا آقای احدی تحت حمایت غربی ها مخصوصا آمریکائی ها قرار دارد و هر چه میکند کسی نیست که بگوید چرا ؟
  اما یک مطلب نیز قابل تامل است اینکه حق شخص اول مملکت از این فساد های بزرگ مالی محفوظ است .
  احترام
  طوفان وطنیار

 • خاین د رهر قوم است انشا الله که تمام خائینین در هر قوم که باشد در حکومت های آینده تحت باز پرس قرار میگیرد و احدی وزیر تجارت یک انسان کثیف است که روز اول وقتیکه در انتخابات ریاست جمهوری کاندید بود در باره کرزی بد گوئی میکرد و بعد از اینکه فهمید کامیاب میشود به کرزی فروخته شد. حال از انسان بی وجدان و کسی کا بالای دختر و خواهر خود کنترول نداشته باشد چی توقوع کنیم دوستان بان که بخورند... در خوردن زیاد هم نقص موجود است که انشا الله یک روز خواهد دیدید.

  • آقای کرزی رییس جمهورافغانستان ازآقای احدی انورالحق ، حمایه میکند چون هر د و ازطالبان یا قاتلان هستند ، الله
   با ز خواست کند ومن الله فوفیق

 • جای تاسف است که به جز از پشتونها دیگران همه ملایکه اند که تمام ای اتهامت بیهوده را همین 4 یا 5 نفر به دوش بگیرد .در شکست طالبا کاکا عبدالله وغیره چند مزد گرفتند از بادارهایشما؟

 • افغانستان کشور معافیت جنایتکاران است. دراین کشور قاتل و جنایتکار ودزد و رهزن وفاسد وفاسق وفاجر معافیت دارد وهیچ وقت مورد بازخواست قرار نمی گیرد. خلقی وپرچمی هزاران وطندار بیگناه رابه خاک وخون کشانیدند وطالبان دار وندار مردمان فیر اوغان را به آتش کشانیدند ومردم هزاره وتاجیک واوزبیک وترکمن را قتل عام چه پوست کردند. کدامش به جزای اعمالش رسید؟ هیچکدام. پس انوارالحق احدی هم تمام اوغان ملتی هایش را بدون هیچ لیاقت واستحقاق در هر وزارتی که میرود می برد تا دار وندار ملت را چور وغارت نمایند. شورای ملی هم پول میگرد وبا دزد سرجوال را میگیرد. مردم به فغان رسیده اند وگوش شنوا وجود ندارد. امروز اشرف غنی احمدزی با همه بی سوادی ونادانی اش گایه رییس دانشگاه کابل میشود وگاهی هم وزیر بی مسولیت در ارگ فرعون کرزی تا بیخ وریشه مردمان غیر اوغان را برباد بدهد. احدی واشرف غنی احمدزی وهمه غارتگران اوغان ملتی دراین کشور معافیت جنایتکاران بجان بیت المال چسپیده اند چونکه بازخواست نیست که نیست.

 • جناب محترم تا حال كه ديده ميشود حكومت وحدت ملي نه بلكه به تاسي از روش حفيظ الله امين كه ساختن ليست كشتار و به قتل رساندن مردم بيخبر افغانستان بود، تيم اشرف غني يك ليست اخراج افراد بلند پايه حكومتي بعد از رده وزرا را براي تمامي وزارت خانه ها ساخته كه با تطبيق آن حكومت وحدت ملي نه بلكه شاهد حكومت تصفيه قومي خواهيم، از همين حالا كه مينويسم ارگ رياست جمهوري افغانستان تصفيه قومي شده است، باور نداريد برويد داخل وب سايت رياست جمهوري. ملت شريف آقاي غني بايد از رژيم هاي گذشته درس بگيرد تا كاپي نمودن روش هاي غير انساني آنها، بر ملت شريف كشور است تا مكاران و عوام فريبان تازه به قدرت رسيده را درس انسانيت بدهند هر چند اين درس به زاري و زور هم باشد. پس بايد فعال بود

 • انوارالحق احدی و زاخیلوال سردسته مفسدین هستند.

 • مدیر محترم کابل پرس? . بنده داخل بخش ورودی و نوشتن مضامین شدم ولی نتوانستم زبان نوشتاریم را از انگلیسی به فارسی تغییر بدهم اصلن لست زبانها باز نمی شود همان انگلسی است که است میشود مرا کمک کنید.

  تشکر
  حلاج

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس