صفحه نخست > عکس > عکس روز > عکس هایی از قربانیان هزاره در غور کشته شده توسط گروه پشتونیستی طالبان

عکس هایی از قربانیان هزاره در غور کشته شده توسط گروه پشتونیستی طالبان

به روایت عکس و تصویر
جمعه 25 جولای 2014

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

کشتار مردم هزاره توسط گروه پشتونیستی طالبان همچنان ادامه دارد
جمعه 25 جولای 2014, بوسيله‌ى کابل پرس خبری
کابل پرس: گروه مسلح قومی طالبان که از چندی پیش تحرکات خود را در ولایت غور افزایش داده در تازه ترین مورد از جنایات خود 15 تن از مسافران هزاره را پس از شکنجه بصورت وحشیانه به قتل رساندند. منابع محلی می گویند طالبان مسافران را بر اساس هویت قومی آنان جدا کرده و سپس دستان مسافران هزاره را بسته، آنان را شکنجه کرده و به قتل رساندند.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • این تصاویر دلخراش هموطنان بیگناه ما که به جرم هزاره بودن به قتل رسیدن را به سرور دانش, دوستم و ضیامسعود و دیگر احمق های هرازهء تاجک و ازبک که طرفداری و خایه مالی فاشسیت خر احمدزی را میکندد نشان بدهید.
  بیاد داشته باشید! روزتان از این هم بدتر میشود...

 • معلم عزیز و جمعه محمدی و سرور دانش و استاد خلیلی در کشتار مردم هزاره دخیل و سهیم هستن چون این بی ناموسها در کنار پشتونها قرار گرفته اند

 • دوستان با دیدن این تصاویر اشک ادم در میاد لعنت به این دین و لعنت به جنایت بشری ، اینها همه به گفته خودشان مسلمان هستند به این ماه که اگر یک نفر روزه بخود چه کاری که نمی کنند و این همه انسان کشتن ؟؟ به خاطر خدا نادیده ؟؟؟ فرقی نمی کنند این ها از کدام ملیت و قوم بودند انسان کــه بودنـــــــــــد ؟ لعنت خدا به این دین پروران و دین سازان که از انسان های بیسواد هم چون طالبان و جنایت کاران دیگر استفاه سو میگردد.

 • سیار بسیار بسیار بسیار زیاد زیاد متاثر و جگر خون شدم. من هزاره نیستم . شیعه هم نیستم. تاثر من نه از قومیت است و نه از دین. من یک انسان استم و تاثر من چیزی به جز انسانیت و انسان دوستی نیست. دین منحوس و متعفن اسلام و پیروان طالبی اش که چیزی به جز نفرت در قلب شان نیست خون انسان های بیگناه و مظلوم را با رذالت و بیرحمی میریزند. تعصب ٬ نادانی٬ جهالت٬ دین منحوس اسلام و تقلید از داعش. تف بر اسلام . و تف بر محمد این پیامبر ترور و وحشت.

 • در اسرايل نتنياهو فلسطيني ها را قتل عام ميكند ودر افغانستان ملا عمر برادر ناراض كرزي اقوام غير پختون را هدف قرار داده اند، حتي همان انفجار چند روز پيش ارگون نظر به گفتهء يكي از حاميان طالبان از منطقهء ارگون به اسم سرمعلم ياسين در شهر مالموي سويدن نيز به شكل تصادفي بوقوع پيوست والا بايد آن انفجار مهلك در درون شهركابل انجام مي پذيرفت.
  چرا طالبان اين اشخاص را نمي كشند؟

 • هزاره های که در اروپا و دیگر کشورها با خیال آرام با فامیل هایتان آرام زنده گی میکنید و به نماینده گی از ما هزاره های که در داخل افغاستان در باره همزیستی صلح آمیز ملیت مان با سایر ملیث ها در اینده ها می اندیشیم اضحار نظر ها ی گویا ذلسوزانه و عالمانه مینمایید به لحاظ خدا بس کنید میان اقوام این اتش افروزی هایتانرا. غلام علی

 • زه هزاره او شیعه یم. د دوی غم زما غم دی. طالبان جنایتکاران دي. دوه هفته یې مخکې یې ارګون په وینو ولړو او اوس یې د بیوزله هزاره ګانو د ښادۍ مراسم په ویر واړوو.
  راځئ چې یو سره یو شو او د دې انسان دښمنه عناصرو د جهالت په وړاندې ودریږو.

 • ملت و جامعه که حقیر میشوند؛ خود تاریخ و هویت خویش را به فراموشی میبرند، این حق اش میباشد! ترک بازی، چنگیز بازی و فرار از هویت و تاریخ پیامد جز این نه خواهد داشت! یگانه را حل این معضفله باز گشت به تاریخ و ایجاد ملت قدرت مند و با اقتدار فارس در سرزمین افغانستان میباشد! جدا سازی هزاره ها از پیکره جامعه پارس جنایت همپا با کشتار سیستماتیک افاغنه در این سرزمین میباشد! جدا سازی که کابل پرس? نیز کم و بیش بر ان دامن میزند!

 • سلام برادران چرا شما بدون ثبوت و شواهد قوم پشتون را توحین میکنید ایا این کاررا طالبان و پشتونها کردند ایا در سمت شمال و غرب همه طالبان پشتون هستند هر ګز نی ۰ در اکثره ولایات سمت شمال وغرب ګروه های شورای نظار وجود دارند که بخاطر مختل ساختن وضع این کار ها را ساماندهی میکند ۰ بخصوص درین روزهای سر نوشت ساز انتخابات که هزاره ها ازبکها تاجیکها وپشتونها اتحاد کردند و به یک پیروزی تاریخی رسیدند ۰ در همین حال تیم اصلاحات وهمګرای کوشش میکند که حرج ومرج را بین ملیتها ایجاد کند همه ما وشما باید هوشیار باشیم ۰ در سایت کابل پرس? همیشه چیزهای را می بینید که جز تفرقه ونفاق دیګر هیچ ۰ بعض اشخاص متعصب وخاینین درین سایت نظرات تفرقه امیز و خاینانه ابراز میدارند که اینها همه جاسوس های ایران وبیګانه ها هستند جز قوم پشتون پشتون دیګر هیچ ۰ بخصوص بهمن جان ۰ بهمن جان من شما را می شناسم که در سویدن زنده ګی میکنید حتا از فامیل تان خبر دارم شما فامیل تان رایعنی اولاد های تان را اداره کرده نمیتوانید از خانم تان خبر ندارید که چه میکند ۰ من را مجبور نسازید که عکسهای فامیل تان را نشر کنم خودت خاین ویک شخص پرچمی کارملی هستی ۰مرګ به تو ۰

 • این پارس بازی های ابلهانه تو مجهول الهویت بنام احمد ودیگر جت هایی که ابلهانه ادعای آریایی بودن دارند وخودرا صاحبان زبان وفرهنگ چند هزار ساله فارسی دری میدانند واز آن یک تفسیر فاشیستی ونژادی قومی قوم مجهول بنام آریایی دارند نشان می دهد که شاید ادعای بعضی پشتون ها راست باشد که جت های مدعی آریایی بودن شاید در این جنایت دست داشته باشند تا شکست انتخاباتی خویش را از این طریق جبران کنند.رژیم فاسد وجنایت کار وفاشیست وقوم گرای سگ فاشیست ایرانی نیز شاید در هدایت وسازماندهی مزدوران خویش فعالانه دست داشته باشد.
  ما از شما واز این پارس گرایی فاشیستی تهوع آور واز نسل ونژاد فاسد جت های ایرانی متنفر استیم.همه شما قوم بی تاریخ مجهول الهویت که ابلهانه به ادعا های بی ریشه نازی های هاتلری چسپیده اید بروید به جهنم.ما هزاره ها با شما جت ها هیچ گونه قرابت خونی ونژادی وتاریخی نداریم همه تان بروید به جهنم.

 • شرك كي ميورزد؟ دشنام به صحابه كي ميدهد؟ عايشه را كي بد كاره ميداند؟ پيامبر را كي بي خبر از عايشه ميداند؟ در نتيجه معلم مكتب اسلام را كي ناكام ميداند؟ ولي من انسان هزاره تاوان اش را ميدهم. با انكه قبول ندارم مشرك باشم، نمي دانم دشنام دادن صحابه ناكامي معلم اسلام است در ابلاغ آشكارا، اگر عايشه را بد كاره ميدانم و پيامبر را بي خبر، اين منشا از بي خبري ام نسبت به آيه قران در مور پاك بودن عايشه هست. زيرا به دليل شيعه بودن مجبورم حرف نسبت داده شده بر امام جعفر صادق را كه ميگفت يك آيه از قران فعلي در قران فاطمه نيست را باور كنم و روز حالم چنين باشد.
  با احترام
  انسان هزاره

 • به رغم كوري دشمنان غير اوغانها ؛ به پيش بسوي ايجاد اتحاد وهمگرايي ملي اقوام غير اوغان كه سه صد سال در زير حاكميت اوغان خر در اختلاف ونفاق بسر برده اند، خون پاك شهداي غور اقوام غير اوغان را با هم متحد ويكپارچه ميكند

 • فعاليت هاي جوانان غير اوغان در فيس بوك وديگر سايتها سلطان ارگ را بيمار ساخته است، به پيش بسوي نابودي فاشيسم اوغان خر

 • پرویز جان مثلی که خارج تشریف دارید

 • مثل این هزاره ها هزاران ازبک، تاجیک و پشتون به وسیله ای نوکران آی اس آی و شیخ های زنباره ای عرب به سرمایه امریکا کشته شدند. حالا بعد مغفرت گفتن به این شهدای از هزاره و یا ازبک و یا تاجیک مسله را به یک سوی کشیده . هزاره ها را تنها تجلیل کرد خائینانه و دور از انصاف است. در کنر هشتاد نفر پشتون بوسیله نوکران آی اس آی کشته و صد های دیگر زخمی شد و شهر به تل خاک مبدل گشت. در همه نقاط افغانستان همه فدای اهداف آی اس آی میشوند حالا ملیت هزاره از کدام یکی ازین ملیت ها بهتر و یا پاکتر اند. تا بودند مزاری و دار ودسته اش سر ملیت های دیگر را با شمشیر داغ بریده و رقص مرده را تماشاه کردند. از خلیلی تا محقق همه زنباره و چپاولگر اند. میر هزار این خودپرست کاری غیر از تفرقه افکنی ندارد. تا وقتی این انسانهای کثیف از جامعۀ ما طرد نشود و سر های شان نصیب حلقه های دار نگردد همین آش است و همین کاسه...

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس